top of page

Karrier

Fogyasztóvédelmi referens

A fogyasztóvédelmi törvény 2013. év végén elfogadott módosítása alapján minden, a fogyasztók számára szolgáltatásokat nyújtó cég köteles fogyasztóvédelmi referenst foglalkoztatni.

Az összes szakirányban (közszolgáltatások, kereskedelem, elektronikus hírközlés és idegenforgalom) , minden megyéből keresünk felsőfokú szakirányú, vagy hatósági vizsgával rendelkező fogyasztóvédelmi referens munkatársakat akár azonnali munkakezdéssel.

A referens feladatai

  • A vállalkozás fogyasztókat érintő tevékenységének figyelemmel kisérése, a fogyasztóvédelmi kultúra fejlesztése;

  • A vállalkozás alkalmazottainak fogyasztóvédelmi képzése;

  • Kapcsolattartás a fogyasztóvédelmi hatósággal, a területileg illetékes békéltető testületekkel, továbbá az egyéb, fogyasztóvédelmi feladatokat is ellátó állami szervekkel.

  • Magyar állampolgárság,

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)

  • Fogyasztóvédelmi szakirányú végzettség, vagy a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság által elfogadott fogyasztóvédelmi referens képzésen történő eredményes részvétel;

Elvárások a referenssel szemben

Küldje el jelentkezését!

Tel:        +36- 1-999-9797

Tel:        +36-30-645-4099

Email:    info@factotuminvest.hu

Kérjük töltse fel magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!

Köszönjük megtisztelő jelentkezését!

bottom of page